Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny”

Uczestnicy tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” wykazali się dużą wiedzą. Z tego powodu pragnę złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę, ambicję i posiadanie pasji. Zgodnie z zasadami konkursu uczestnicy, którzy uzyskali najwyższe wyniki w Polsce, otrzymali prestiżowy tytuł laureata. Ponadto organizatorzy konkursu postanowiliśmy uhonorować uczniów, którzy byli bardzo blisko uzyskania tego tytułu dyplomami wyróżnienia. Mam zaszczyt poinformować, że wśród osób wyróżnionych znalazł się uczeń z naszej szkoły – Patryk Wiktor z klasy VI. Gratulujemy Patryku i życzymy dalszych sukcesów.