Nawet w wakacje nie wysyłaj na urlop rozumu

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka i porannego wstawania.

22 czerwca uroczystą mszą świętą w Kaplicy p. w. Matki Bożej Częstochowskiej rozpoczęliśmy zakończenie roku szkolnego 2017/2018.  Następnie Pani Dyrektor Dorota Kupiec w obecności całej społeczności szkolnej wręczyła nagrody książkowe uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Po akademii przygotowanej przez klasę III uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

Życzymy wszystkim Uczniom i Rodzicom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń. Wierzymy, że wszyscy 1 września spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach.
Dziękujemy za cały rok szkolny 2017/2018.