,,Zielona Szkoła” w Krynicy Morskiej

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ,,Zielonej Szkole” w Krynicy Morskiej. Zwiedzali wiele historycznych miejsc na Pomorzu. ,,Zielona Szkoła” była piękną lekcją historii. Odwiedziliśmy między innymi: Frombork, Gdańsk, Gdynię, Sopot i Malbork. Żuławy Wiślane to jedyny teren położony poniżej poziomu morza na terenie naszego kraju. Mieliśmy okazję widzieć kormorany w ich naturalnych miejscach lęgowych oraz ujście Wisły do morza. Po tej wizycie w tych niezwykłych miejscach pozostają wspomnienia i żal, że czas upływa tak szybko. Może za rok znowu będziemy oddychać świeżym, morskim powietrzem, słuchać szumu morskich fal i poczujemy złocisty piach pod stopami. Wróciliśmy do domu, jednak w naszej pamięci pozostały wspomnienia i niezapomniane wrażenia.