Bóg się rodzi w każdym z nas

Tradycją naszej szkoły stały się świąteczne przedstawienia i wspólne kolędowanie w ostatnim dniu przed przerwą świąteczną. W tym roku Jasełka przygotowali uczniowie klasy VIII, pod czujnym okiem pani mgr Elżbiety Kulig. Towarzyszył im również chór szkolny pod dyrekcją p.dyr.mgr Doroty Kupiec i uczniowie z klasy IV, V, VI i VII. Grali oni kolędy na fletach i skrzypcach i oczywiście wspólnie ze wszystkimi śpiewali piękne polskie kolędy i pastorałki. Tematem przewodnim bożonarodzeniowego przedstawienia było zwycięstwo dobra nad złem i z tym przesłaniem weszliśmy w świąteczny nastrój. Na koniec były życzenia od pani dyrektor i samorządu szkolnego, a także wspólne podzielenie się opłatkiem. Anioły rozdały prezenty zaproszonym gościom, a uczniowie przygotowujący ozdoby świąteczne odebrali dyplomy i nagrody.