Dzień Babci i Dziadka

….U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką….ze śpiewem na ustach powitaliśmy przybyłych na nasze zaproszenie Seniorów z Jamnicy. Mimo niesprzyjającej aury większość z nich przybyła na dzisiejszą uroczystość, która została zorganizowana w nowej sali gimnastycznej. Dla naszych kochanych babć i dziadków wyśpiewaliśmy i wytańczyliśmy piękne życzenia. Najbardziej wzruszający był występ najmłodszych uczniów naszej szkoły, to oni dziękowali swoim babciom i dziadkom za odprowadzenie do szkoły, za czytanie bajek do snów, za wspólną jazdę na sankach i syrop malinowy w chorobie. Babcie i dziadkowie mogli zobaczyć również piękny taniec uczniów klasy I, a także przedstawienia świąteczne w wykonaniu klasy II i III, VIII i VII. Na koniec chór szkolny wspólnie ze wszystkimi zaproszonymi gośćmi zaśpiewał polskie kolędy.