Konkursy

WYKAZ

konkursów organizowanych dla uczniów Szkoły Podstawowej w Jamnicy w roku szkolnym 2018/2019

Nazwa konkursu Termin Odpowiedzialni
Konkursy przedmiotowe:
1.            Małopolski Konkurs Matematyczny w/g harmonogramu p. Kogut
2.            Małopolski Konkurs Geograficzny w/g harmonogramu p. Kiełbasa
3.            Małopolski Konkurs Historyczny w/g harmonogramu p. Kamińska
4.            Małopolski Konkurs Języka Angielskiego w/g harmonogramu p. Cicha
5.            Małopolski Konkurs Chemiczny w/g harmonogramu p. Borgosz
6.            Małopolski Konkurs z Fizyki w/g harmonogramu p. Koziak
7.            Małopolski Konkurs Biologiczny w/g harmonogramu p. Borgosz
8.            Małopolski Konkurs Języka Polskiego w/g harmonogramu p. Kulig
9.            Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego w/g harmonogramu p. Migacz
Konkursy tematyczne:
1. Od algorytmu do programu w/g harmonogramu p. Kogut
2. „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”. Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski w/g harmonogramu p. Kamińska
3. Z Dobrą Nowiną przez życie w/g harmonogramu ks. Głodzik
Konkursy szkolne:
1. Międzyklasowy konkurs frekwencji każdy miesiąc wychowawcy klas
2.  Konkurs ortograficzny

      „AS ortografii” – klasy II – III

      „Mistrz ortografii” – klasy IV – VIII

ostatni tydzień miesiąca od października p. Godawska

p. Ogorzałek

p. Kulig

p. Skraba

3. Konkurs historyczny – 100-lecie

   odzyskania niepodległości

listopad 2018 p. Kamińska
4. Konkurs szopek grudzień 2018 ks. Głodzik
5. Konkurs ozdób świątecznych grudzień 2018 p. Kamińska

p. Ogorzałek

6. Konkurs plastyczny „Bezpieczne zabawy zimowe” – klasy I-III luty 2019 p. Kapłon

p. Ogorzałek

p. Godawska

7. Konkurs plastyczny – „Dzień bezpiecznego Internetu”

 

marzec 2019 p. Kuligowicz

p. Kogut

p. Kamińska

8. Dzień samorządności – konkurs „Ekologiczny pokaz mody” marzec 2019 wychowawcy
9. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2019 marzec 2019 p. Kuligowicz

p. Kogut

10. Konkurs kartek wielkanocnych

    i ozdób wielkanocnych.

kwiecień 2019 p. Kamińska

p. Ogorzałek

11. Gminny konkurs znajomości baśni

 

kwiecień 2019 p. Kapłon

p. Oorzałek

p. Godawska

12. Konkurs – dyktando z języka angielskiego maj 2019 p. Cicha
13. Mistrzostwa szkoły w tabliczce mnożenia (klasy I-III) maj 2019 p. Kapłon

p. Oorzałek

p. Godawska

14.  Gminny konkurs matematyczny

      – „I ty możesz zostać Pitagorasem”

maj 2019 p. Kuligowicz

p. Kogut

15. Egzamin na kartę rowerową czerwiec 2019 p. Ogorzałek

p. Obrzut

16. Konkurs o Puchar Rektora PWSZ czerwiec 2019 p. Kuligowicz

p. Kogut

17. Udział w konkursach organizowanych

       przez Gminny Ośrodek Kultury

       w Kamionce Wielkiej i inne instytucje

wg harmonogramu ustalenia po otrzymaniu propozycji konkursów
18. Mistrzostwa Szkół Gminy Kamionka

      Wielka

wg harmonogramu p. Obrzut

p. Ogórek