Osiągnięcia uczniów

Szczebel Nazwa konkursu Zajęte miejsca                                                               Osoba przygotowująca
Ogólnopolski Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Multitest” organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej 11 miejsce – Kacper Michalik kl. IV P. Katarzyna Obrzut
Wojewódzki Małopolski Konkurs Humanistyczny Kwalifikacja do etapu rejonowego P. Elżbieta Kulig
Ogólnopolski Konkurs historyczny: Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii – Stanisław Skalski w panteonie sławy.

Mateusz Kowalski – wyróżnienie

Franciszek Głąb

Jakub Kruczek

 

P. Kinga Kamińska
Ogólnopolski Mleko na majówce 11 miejsce – Patryk Dobosz kl. I p. Anna Fałowska
Ogólnopolski Orzeł matematyczny wyróżnienie – Patryk Wiktor kl. VI P. Joanna Kogut
Wojewódzki W przeddzień 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości I miejsce – Patryk Wiktor kl. VI P. Kinga Kamińska
Regionalny Konkurs Matematyczny o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu III miejsce – Kacper Michalik kl. IV P. Joanna Kogut
Gminny XXVII Gminny Konkurs Plastyczny„Wyprawa moich marzeń” I miejsce –    Wiktoria Poremba kl. III

II miejsce –   Natalia Sromek kl. VI

P. Marta Jeziak

 

Gminny XXVI Gminny Konkurs Opowiadania Bajek I miejsce –     Anna Migacz  kl. VI P. Elżbieta Kulig
Gminny Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej wyróżnienie – Zuzanna Basiaga kl. III P. Aneta Kapłon
Gminny Gminny Konkurs Szopek Szopki współczesne:

II miejsce – Hubert Świgut kl. III

– Gabriela i Jakub Kruczek (kl.III i V)

Szopki tradycyjne:

II miejsce – Wiktoria Poręba kl. III

Wyróżnienia:

Patrycja Świerk kl. III

Zuzanna Basiaga kl. III

Prace wykonane w domu w gronie rodzinnym
Gminny Gminny Konkurs Recytatorski II miejsce – Katarzyna Kowalska kl. III

III miejsce – Anna Migacz kl. VI

Elżbieta Kulig Aneta Kapłon
Gminny Gminny Konkurs Matematyczny „I ty możesz zostać Pitagorasem” III miejsce – Patryk Wiktor kl. VI

 

P. Joanna Kogut
Gminny Gminny Konkurs „Kochamy bajki i baśnie” I miejsce –  Szymon Luty kl. II Maria Ogórek
Szkolny Konkurs plastyczny „Wzorowa łazienka” I miejsce –    Wiktoria Orzeł kl. I

II miejsce –   Martyna Kowalska kl. III

III miejsce –  Hanna Miczek kl. II

Aleksandra Stasianek kl. III

Miłosz Sekuła kl. II

Emilia Skoczeń kl. III

Magdalena Stasianek kl. 0

Martyna Stasianek kl. 0

Julia Wysowska kl. 0

Patrycja Luty kl. 0

Patryk Dobosz kl. I

Szymon Fecko kl. I

P. Małgorzata Gądek

P. Anna Fałowska

P. Maria Ogórek

P. Aneta Kapłon

Szkolny Konkurs logopedyczny Łamańce językowe słowem i kredką I miejsce   – Maciej Bomba kl. I

II miejsce  – Bartosz Łukasik kl. I

II miejsce  – Miłosz Sekuła kl. II

III miejsce – Patrycja Świerk kl. III

Wyróżnienia – Wiktoria Orzeł kl. I

                       Wiktoria Korzym kl. I

                       Joanna Drożdż – kl. I

                       Szymon Fecko kl. I

                       Aleksandra Basiaga kl. II

                       Szymon Luty kl. II

                       Hanna Miczek kl. II

P. Anna Fałowska

 

Szkolny Konkurs ozdób bożonarodzeniowych Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez sponsorów, a prace zostały przeznaczone na kiermasz. Prace wykonane w domu w gronie rodzinnym
Szkolny Konkurs plastyczny – ilustracja do lektury Kategoria: klasy I-III

I miejsce – Wiktoria Poręba kl. III

II miejsce – Martyna Kowalska kl. III

III miejsce – Wiktoria Korzym kl. I

Wyróżnienia:

Zuzanna Wieczorek kl. I

Nadia Kościółek kl. I

Wiktoria Orzeł kl. I

Emilia Skoczeń kl. III

Aleksandra Basiaga kl. II

Miłosz Sekuła kl. II

Kategoria: klasy IV-VII

I miejsce – Natalia Sromek kl. VI

I miejsce – Patryk Wiktor kl. VI

II miejsce – Anna Migacz kl. VI

III miejsce – Justyna Kmak kl. IV

III miejsce – Jakub Kmak kl. IV

P. Anna Siedlarz
Szkolny Dyktando z języka angielskiego I miejsce – Amelia Dudek kl. VII

II miejsce – Patryk Wiktor kl. VI

III miejsce – Anna Migacz kl. VI

P. Kinga Cicha

Najlepsze wyniki uczniów uzyskane w XXV Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej:

Lp. Imię i nazwisko ucznia Dyscyplina Zajęte miejsce Osoba przygotowująca
1 Franciszek Głąb cross I Anna Fałowska
2 Franciszek Głąb piłka palantowa II Anna Fałowska
3 Anna Bomba piłka palantowa I Aneta Kapłon
4 Martyna Brach piłka palantowa I Katarzyna Obrzut
5 Natalia Sromek piłka palantowa III Katarzyna Obrzut
6 Jakub Migacz piłka palantowa I Katarzyna Obrzut

 

Lp. Imię i nazwisko Nazwa konkursu Miejsce Odpowiedzialny nauczyciel
1. Jolanta Ziobrowska Małopolski Konkurs Humanistyczny Kwalifikacja do etapu rejonowego mgr Elżbieta Kulig
2. Oliwia Cempa Małopolski Konkurs Humanistyczny Kwalifikacja do etapu rejonowego mgr Elżbieta Kulig
3. Patryk Wiktor Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Tytuł laureata i V miejsce mgr Katarzyna Obrzut
4. Amelia Dudek Konkurs historyczny: Mój region, moja duma , moje miasto. Kwalifikacja do etapu rejonowego mgr Kinga Kamińska
5. Kamilla Drożdż Konkurs historyczny: Mój region, moja duma , moje miasto. Kwalifikacja do etapu rejonowego mgr Kinga Kamińska
6. Justyna Kmak Gminny Konkurs Opowiadania Bajek II miejsce mgr Małgorzata Ogorzałek
7. Martyna Kowalska Gminny Konkurs Opowiadania Bajek III miejsce mgr Aneta Kapłon
8. Natalia Kos Gminny Konkurs Opowiadania Bajek wyróżnienie mgr Elżbieta Kulig
9. Laura Nieć Gminny Konkurs Szopek I miejsce w kat. szopek współczesnych Prace wykonywane w domach całymi rodzinami. Oceny prac w szkole dokonała pani mgr Małgorzata Kuligowicz. Wszystkie prace wysłane ze szkoły zostały nagrodzone.
10. Emilia Skoczeń Gminny Konkurs Szopek II miejsce w kat. szopek tradycyjnych
11. Klaudia Szczecina Gminny Konkurs Szopek II miejsce w kat. szopek tradycyjnych
12. Zuzanna Basiaga Gminny Konkurs Szopek III miejsce w kat. szopek tradycyjnych
13. Wiktoria Poręba Gminny Konkurs Szopek wyróżnienie w kat. szopek współczesnych
14. Hanna Miczek Gminny Konkurs Szopek wyróżnienie w kat. szopek tradycyjnych
15. Kacper Piszczek Konkurs „ Czyste Powietrze- czysta sprawa” organizowany przez Katolickie Centrum Edukacji Kana I miejsce mgr Małgorzata Ogorzałek
16. Jakub Kmak II miejsce mgr Małgorzata Ogorzałek
17. Kacper Michalik IV miejsce mgr Małgorzata Ogorzałek