Dzień Rodziny i Dzień Sportu Szkolnego

Już po raz kolejny w ostatnim tygodniu roku szkolnego zorganizowaliśmy dla naszych uczniów Dzień Rodziny połączony z Dniem Sportu Szkolnego. Uczniowie rywalizowali ze sobą na torze przeszkód, a także skacząc wzwyż. Medale ufundował Zarząd Osiedla Zawada, bowiem również z tego terenu uczęszczają do naszej szkoły dzieci. Urząd Gminy kamionka Wielka przygotował dla dzieci super atrakcję w postaci dmuchanego zjeżdżalni. Mogli z niej skorzystać nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale również ich młodsze rodzeństwo. Po zawodach i zabawie na zjeżdżalni na uczniów czekał poczęstunek: kiełbaski przygotowane przez panów Kowalskich i słodycze ufundowane przez pana Sylwestra Pyzika  i trójki klasowe. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przygotować nam tą imprezę.


Skip to content