Sądecki Rajcuś obserwuje i wyciąga wnioski. Rozstrzygnięcie konkursu!

Co zachwyca, a czego w Nowym Sączu brakuje – na to pytanie odpowiadali uczestnicy konkursu „Sądecki Rajcuś obserwuje-poszukuje-prezentuje”. Gala wręczenia nagród odbyła się 7 czerwca w sądeckim ratuszu. Konkurs odbywa się pod patronatem prezydenta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka, a nagrody wręczał zastępca prezydenta Jerzy Gwiżdż. Nagrody otrzymali również uczniowie naszej szkoły. Klasa I otrzymała wyróżnienie pierwszego stopnia za prace plastyczne o tym co można zobaczyć w Nowym Sączu. Wszyscy wraz z wychowawczynią panią mgr Marią Ogórek otrzymali upominki i pamiątkowe dyplomy. Natomiast  z trójki uczniów z klasy III biorących udział w konkursie wiedzy o naszym pięknym mieście wyróżnienie drugiego stopnia  zdobył Kacper Michalik. Kacper jako jedyny ze wszystkich uczestników znał odpowiedz na pytanie dotyczące Bramy Węgierskiej. Upominki dostała również dwójka pozostałych uczniów z wychowawczynią panią mgr Anną Fałowską.