Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17

23 czerwca rozstaliśmy się ze szkołą na przeszło 2 miesiące, tyle bowiem będą trwały wymarzone wakacje. Ciężka praca przez cały rok szkolny została wynagrodzona. Najlepsi uczniowie otrzymali za nią nagrody książkowe i stypendia finansowe. Nagrody otrzymali również najlepsi sportowcy, czytelnicy a także Ci którzy przez cały rok sumiennie uczęszczali do na lekcje. Uroczystość kończąca rok szkolny rozpoczęła się Mszą Święta poprowadzoną przez księdza mgr Sławomira Głodzika w Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej. Po mszy udaliśmy się do szkoły , gdzie pani dyr. mgr Dorota Kupiec odczytała list Rzecznika Praw Dziecka, wręczyła wyróżnionym uczniom nagrody i podziękowała pracownikom za owocny rok szkolny. Na koniec uczniowie klasy III pod kierunkiem pani mgr Anny Fałowskiej zaprezentowała super program artystyczny wprowadzający nas w wakacyjne klimaty. Administratorzy strony internetowej szkoły życzą wszystkim super wypoczynku i bezpiecznej zabawy na wakacjach.