Nowy rok – nowe wyzwania!

Nowy rok szkolny przyniósł mnóstwo zmian w związku z reformą edukacji. Jak zauważyliście już dzisiaj, zostali z nami uczniowie klasy szóstej, którzy od dziś są siódmoklasistami. Dostali nową wychowawczynię panią mgr Joannę Kogut, która zastępuje przebywającą na urlopie panią mgr Małgorzatę Kuligowicz. Będą mieli też nowe przedmioty, a co za tym idzie nowych nauczycieli. Witamy w naszym gronie panią mgr Jadwigę Borgosz, która będzie uczyła biologii i chemii, panią mgr Beatę Koziak – nauczyciela fizyku, panią mgr Urszulę Kiełbasę uczącą geografii, panią mgr Paulinę Musz nauczyciela języka niemieckiego, panią mgr Agnieszkę Kumorek uczącą informatyki, panią mgr Martę Jeziak nauczyciela plastyki i pana mgr Sławomira Porembę, który zadba o tężyznę fizyczną chłopców z klasy VI i VII  na lekcjach wychowania fizycznego. W sposób szczególny witamy w naszej szkole uczniów klasy I, których w tajniki wiedzy szkolnej poprowadzi pani mgr Anna Fałowska , zastępująca panią mgr Małgorzatę Ogorzałek, a także sześciolatków z oddziału przedszkolnego. Będą oni pracowali pod okiem pani mgr Małgorzaty Cempy. Zmiana wychowawcy dotyczy również klasy IV, bo z maluchów stali się starszakami. Ich wychowawczynią będzie pani mgr Kinga Kamińska. Administratorzy strony internetowej życzą owocnego roku szkolnego, wielu sukcesów zarówno naukowych, sportowych jak i artystycznych!!