Wyprawa do Kopalni Soli w Bochni

8 – 9 listopada 2017 r. klasy: IV, V i VI wybrały się wraz z opiekunami: Panią Katarzyną Obrzut, nauczycielem przyrody i wychowania fizycznego oraz Panią Kingą Cichą, nauczycielem języka angielskiego na nocną wyprawę do Kopalni Soli w Bochni. Uczniowie zwiedzali kopalnię, skorzystali ze zjazdu na zjeżdżalni (nie wszyscy), bawili się na dyskotece (do 24.00) i grali w piłkę nożną pod ziemią. Klimat kopalni bardzo nam służył, bo wszyscy smacznie przespaliśmy do rana. Drugiego dnia uczniowie po zakupieniu prezentów i pamiątek zwiedzali Muzeum Motyli, gdzie właściciel kolekcji wprowadził nas w świat tych przepięknych owadów. Okazy z całego świata swoją różnorodnością bardzo zachwyciły wszystkich uczestników wycieczki.