Sukces Patryka Wiktora

14 listopada 2017 r. o godz. 11.00 w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu zorganizowanego w ramach projektu „W przeddzień 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości…” połączone z wręczeniem nagród. Podczas tego konkursu uczestnicy musieli wykazać się  wiedzą historyczną związaną z dniem 11 listopada 1918 r. oraz z osobą Marszałka Józefa Piłsudskiego. Uczniowie musieli rozwiązać test składający się z 40 pytań. Z około 700 kandydatów biorących udział w konkursie uczeń naszej szkoły z klasy VI – Patryk Wiktor był najlepszy. Udzielił bezbłędnie odpowiedzi na wszystkie pytania! Patryku, bardzo Ci gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!