Dzień Babci i Dzień Dziadka

,,Kochani, dziś okazja rzadka. Mamy Dzień Babci oraz Dziadka. Jak wiecie jest ich razem czworo, co można sprawdzić, gdy się zbiorą. Wciąż mówią wtedy o tych latach, gdy jeszcze dzieckiem był mój tata. A nasza mama bez swych lalek do łóżka iść nie chciała wcale. A teraz, jak ten czas wciąż leci, cieszą się z dzieci swoich dzieci!” 18 stycznia 2018 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Zaproszeni Goście mieli okazję zobaczyć dwa przedstawienia: ,,Mikołajkowa przemiana” w wykonaniu uczniów z klasy II i III oraz bożonarodzeniowe ,,Współczesna dziewczynka” przygotowane przez oddział przedszkolny i klasę I. Następnie nasze Babcie i Dziadki miło spędzili czas przy wspólnym kolędowaniu i słodkim poczęstunku.