Bal karnawałowy

Bale przebierańców sprawiają zawsze wiele radości zarówno tym małym jak i większym dzieciom. To właśnie podczas takich imprez spełniają się dziecięce marzenia. Dzieci lubią, chociaż na kilka godzin, wcielić się w ulubione postaci z bajek, książek lub filmów. Zatem pomysłów na stroje nie zabrakło! Dzieci zaprezentowały się we wspaniałych przebraniach. Na sali pojawiły się: księżniczki, wróżki, czarownice, piraci, Indianie, wojownicy i wiele innych niezwykłych postaci. Przygotowano i przeprowadzono szereg zabaw ruchowo – muzycznych i wiele konkursów umilających dzieciom zabawę. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli słodyczami. Zabawa karnawałowa co rok cieszy się wielką popularnością wśród uczniów i rodziców naszej szkoły. Nie ma nic piękniejszego i cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka, który podczas zabawy maluje się na jego twarzy.