I m-ce Szymona Lutego w Gminnym Konkursie ,,Kochamy bajki i baśnie”

24 maja 2018 w naszej szkole został przeprowadzony konkurs ,,Kochamy bajki i baśnie”, w którym wzięło udział 14 uczniów z klas II i III ze szkół podstawowych Gminy Kamionka Wielka. Konkurs składał się z IV etapów. W I etapie zadaniem dzieci było odgadnąć, z jakiej bajki, baśni pochodzą rekwizyty bądź postacie. Następnie uczniowie musieli rozwiązać krzyżówkę. W ten sposób wyłoniono siedmiu uczniów do III etapu, w którym na wylosowane pytania musieli poprawnie odpowiedzieć. W IV etapie uczestnicy konkursu musieli odgadnąć, z jakiej bajki pochodzi fragment czytany przez organizatora konkursu. I m-ce zdobył Szymon Luty ze SP w Jamnicy, II m-ce Szymon Kłębczyk ze SP w Królowej Polskiej, a III m-ce  Zuzanna Hebda ze SP w Boguszy. Radość uczestników i ich opiekunów po konkursie świadczyła, że zabawa ta spełniła wszystkich oczekiwania. Dziękujemy p. Anecie Kapłon i p. Marii Ogórek za zorganizowanie tego konkursu.