PRZEDSZKOLAKI DLA NIEPODLEGŁEJ

Józef Piłsudski napisał: „Ten, kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani ma prawo do przyszłości.”

Dzieci z oddziału przedszkolnego także uczestniczyły w tak ważnym wydarzeniu, jakim jest setna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji uczniowie klasy 0 zaprosili do przedszkola swoich rodziców, dla których przygotowali piękny występ. Przybyli rodzice otrzymali od swoich pociech teksty piosenek, aby wspólnie podczas występu z nimi zaśpiewać. Przedstawienie zakończyło się uroczystym odśpiewaniem hymnu Polski. Po części artystycznej dzieci i rodzice przystąpili do wykonania flagi naszego kraju. Galeria zdjęć jest dostępna po kliknięciu ,,Czytaj więcej”.