Szkolne konkursy z okazji 100 lecia Niepodległości

W ramach uroczystych obchodów setnej rocznicy odzyskania Niepodległości w szkole przeprowadzono kilka konkursów. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się turniej szachowy, do którego przystąpiło 24 uczniów. Po wielu rozegranych partiach wyłoniono zwycięzcę. Bezkonkurencyjny okazał się Jakub Migacz z klasy VIII, który pokonał wszystkich pozostałych zawodników. II miejsce zajął Konrad Michalik z klasy V, a trzecie Ania Migacz z klasy VII. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a zwycięzcy otrzymali pamiątkowe nagrody.          Uczniowie naszej szkoły wzięli udział również w Quizie on-line „Drogi Polski do Niepodległej”., w czasie którego musieli wykazać się wiadomościami historycznymi. Najlepiej w tym konkursie spisali się: Janusz Piasecki z klasy VII, Eryk Kwiatkowski z klasy VI i Igor Popiela z klasy VII, zajmując odpowiednio pierwsze, drugie   i trzecie miejsce.