Wyróżnienia za wyniki w I semestrze

Podczas apelu szkolnego p.dyrektor dokonała podsumowania wyników za I semestr nauki. Wyróżniła klasy za dobrą  frekwencję i uczniów za wysokie  wyniki dydaktyczno wychowawcze. W klasie I wyróżnienia otrzymali:Julia Wysowska , Martyna Stasianek, Patrycja Luty, Estera Drożdż i Kacper Zawadzki. W klasie II: Maciej Bomba, Szymon Fecko i Zuzanna Wieczorek. W klasie III: Aleksandra Basiaga i Szymon Luty. W klasach starszych wymagania na wyróżnienia to średnia powyżej 4,75 i wzorowe lub bardzo dobre zachowania. Te kryteria spełnili: w klasie IV Zuzanna Basiaga, Martyna Kowalska, Katarzyna Kowalska Wiktoria Poręba i Aleksandra Stasianek. W klasie V Justyna Kmak, Jakub Kmak, Kacper Michalik, Patryk Zawadzki , Mateusz Kowalski, Emilia Świerczek i Zuzanna Ziobrowska, w klasie VI: Eryk Kwiatkowski, Sebastian Stasianek, Kamila Kowalska i Jakub Kruczek. W klasie VII Anna Migacz i Patryk Wiktor, a w klasie VIII Jolanta Ziobrowska. Gratulujemy wszystkim tym uczniom, życzymy równie wysokich ,a nawet wyższych wyników na koniec roku. Pani dyrektor życzyła również pozostałym uczniom, aby dołączyli do wyróżnionej grupy.