Zabawa walentynkowo – karnawałowa

14 lutego w Dniu Świętego Walentego odbyła się w naszej szkole zabawa zarówno dla uczniów klas młodszych jak i starszych. Maluchy przebrane za różnych bohaterów bajek i kreskówek bawiły się w rytm najpiękniejszych utworów klasyki dziecięcej. Przygotowane przez wychowawców konkursy cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród uczestników zabaw. U starszaków duża kolejka ustawiła się do konkursu jedzenia pączków na czas. Najszybszym zawodnikiem okazał się uczeń klasy VII Dawid Gołyźniak. Podczas pierwszej i drugiej zabawy przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zjawili się z pocztą walentynkową. Niektórzy otrzymali wiele niespodzianek od cichych wielbicieli, a potem próbowali odgadnąć od kogo ją otrzymali.Z niespodzianek walentynkowych cieszyły się również panie, o których nie zapomnieli ich uczniowie.