Kto czyta książki żyje podwójnie

W dniu dzisiejszym klasa czwarta wraz z wychowawczynią p. mgr Małgorzatą Kuligowicz  skorzystała z zaproszenia pana Marka Rylewicza i odwiedziła filię Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Józefa Szujskiego w dzielnicy Gorzków. Dzieci mogły dowiedzieć się co warto przeczytać,a także  jakie pozycje książkowe znajdziemy w sądeckich bibliotekach dla dzieci i młodzieży. Pan Marek przeczytał uczniom fragmenty najbardziej poczytnych książek, a w przerwach  mogli oni potańczyć w rytm piosenek o książkach. Na uczniów czekały również niespodzianki przygotowane przez pana Marka. Zaproponował im również udział w Dyskusyjnym Klubie Książki czyli w cyklicznych comiesięcznych spotkaniach z książką i jej bohaterami.