Życzenia i nagrody w konkursie świątecznym.

W dniu wczorajszym byliśmy po raz ostatni raz w szkole przed świętami w komplecie, dlatego też życzenia i rozwiązanie konkursu ozdób świątecznych nastąpiło wcześniej niż to bywało w latach poprzednich. Od poniedziałku do środy potrwają bowiem egzaminy ósmoklasistów , którym wszyscy na czele z panią dyrektor życzyliśmy powodzenia i opatrzności Bożej. Pani dyrektor mgr Dorota Kupiec rozpoczynając apel złożyła uczniom i ich rodzinom życzenia świąteczne: radości ze Zmartwychwstania Pańskiego, odpoczynku i mile spędzonego czasu w gronie rodzinnym. A potem pogratulowała uczniom zdolności i chęci artystycznych w wykonaniu ozdób wielkanocnych, które zachwyciły społeczność Jamnicy podczas kiermaszu. Przyznano 4 pierwsze nagrody, kilka drugich i trzecich nagród, a także wyróżnienia. Dzięki sponsorom wszyscy uczniowie wykonujący ozdoby lub kartki świąteczne zostali nagrodzeni. Gratulujemy więc wszystkim twórcom, a uczniom klasy ósmej jeszcze raz życzymy powodzenia.