Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym

Miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów w  Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii” , organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Laureatem tego konkursu w kategorii praca modelarska upamiętniająca postać gen. bryg. Stanisława Skalskiego został Mateusz Kowalski z klasy V, wyróżnienie w tej samej kategorii zdobyli dwaj  uczniowie  klasy VI Jakub Kruczek i Sebastian Pawlik. Natomiast wyróżnienie za pracę plastyczną również o działalności gen. Skalskiego  otrzymała Justyna Kmak z klasy V. Opiekunem naukowym uczniów była pani mgr Kinga Kamińska. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 10 maja w Szkole Podstawowej nr 21 w Nowym Sączu. Gratulujemy naszym uczniom i ich nauczycielowi ogromnego sukcesu i życzymy dalszych.


Skip to content