Wielki dzień dla naszej szkoły.

Po wielu latach oczekiwań spełniło się marzenie kilku pokoleń mieszkańców Jamnicy. Nasza mała Ojczyzna wzbogaciła się o piękną salę gimnastyczną, Uczniowie korzystają z niej już co prawda od połowy stycznia, ale dopiero dzisiaj została ona uroczyście otwarta i poświęcona.Poświęcenia dokonał ksiądz prałat dr Antoni Koterla proboszcz parafii Matki Bożej Bolesnej w Nowym Sączu Zawadzie, natomiast symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali Wójt Gminy Kamionka Wielka Pan Andrzej Stanek, Poseł RP Pan Józef Lęśniak reprezentujący Ministra Sportu, ksiądz prałat Antoni Koterla, wykonawca Pan Mieczysław Legutko, Przewodnicząca Rady Rodziców  Pani Magdalena Kruczek, Dyrektor Szkoły Pani Dorota Kupiec i Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Jakub Migacz,który również w imieniu wszystkich uczniów zapalił symboliczny olimpijski znicz i złożył przysięgę. Po części oficjalnej uczniowie zaprezentowali pokaz swojej sprawności fizycznej za co zostali wynagrodzeni gromkimi brawami. Już dziś zapraszamy całą społeczność Jamnicy na I Rodzinny Piknik w nowej sali gimnastycznej 22 czerwca.