XI Gminny Konkurs Matematyczny „I Ty możesz zostać Pitagorasem”

Już po raz jedenasty odbył się  w naszej szkole Gminny Konkurs Matematyczny, który ma na celu wyłonienie najlepszych matematyków w gminie. W tym roku zmieniono trochę formułę konkursu, bowiem oprócz klas starszych mogli wziąć w nim udział również uczniowie klasy V i VI. Każda klasa pisała swój test dostosowany do jej poziomu. Konkurs przygotowały i poprowadziły panie mgr Małgorzata Kuligowicz i mgr Joanna Kogut. Miło nam donieść , że na poziome klas VII zwyciężył nasz uczeń Patryk Wiktor , a na poziomie klas VI Sebastian Pawlik. Również miejsce medalowe zdobyła uczennica klasy V Justyna Kmak. Uczniów do konkursu przygotowywała pani mgr Małgorzata Kuligowicz. Prezentujemy poniżej  wyniki wszystkich uczniów na wszystkich poziomach : klasa VIII- I miejsce: Małgorzata Pogwizd ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamionce Wielkiej, II m,ex -aequo uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamionce Wielkiej : Oliwia Ślipek, Amelia Popiela i Jakub Głód. Klasa  VII- I miejsce Patryk Wiktor – Szkoła Podstawowa w Jamnicy, II m- Dawid Groń – Szkoła Podstawowa w Królowej Polskiej, III miejsce Emilia Nowak – SP nr 2 w Kamionce Wielkiej, klasa VI – dwa I miejsca ex-aequo Hanna Biskupska SP Mszalnica i Sebastian Pawlik SP Jamnica, klasa V – I miejsce Jakub Rams SP nr 2 w Kamionce Wielkiej, II miejsce Mateusz Bochenek SP Mszalnica , a III – Justyna Kmak SP Jamnica. Gratulujemy uczniom i ich nauczycielom wspaniałych wyników, życzymy kolejnych sukcesów i do zobaczenia za rok.