Festyn na rozpoczęcie wakacji

Na rozpoczęcie wakacji przy szkole zorganizowano Piknik Rodzinny połączony z otwarciem sali gimnastycznej dla mieszkańców miejscowości. Była więc piękna część artystyczna przygotowana przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli. Po występie członkinie Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały loterię fantową, z wieloma ciekawymi fantami wśród których był: rower, misa ceramiczna ręcznie robiona, vouchery do spa w hotelu Beskid i na rehabilitację w gabinecie pana Michała Migacza. Ogromnym powodzeniem cieszyły się przejażdżki zabytkowymi pojazdami. Atrakcję tą przygotowali Państwo Teresa i Tadeusz Machajowie. Dla najmłodszych uczestników przygotowano dmuchaną zjeżdżalnie, lody od sponsora firmy Koral, a także kiełbaski z grilla, domowe wypieki i pierogi, bigos i grochóweczkę. Super zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.