Żegnaj szkoło!!

Po trudach całorocznej pracy nadszedł czas na pożegnanie ze szkołą i zasłużony wakacyjny odpoczynek. Najpierw udaliśmy się na Mszę Świętą, aby Opatrzności Bożej podziękować za zdrowie, siły i wszelkie dobro, jakiego w ciągu roku dostąpiliśmy. Potem na naszej nowej sali gimnastycznej pani dyr.mgr Dorota Kupiec podsumowała miniony rok, przypominając w ilu konkursach i projektach wzięliśmy udział, a także wyróżniając tych, którzy w tym roku pracowali najlepiej. Były więc nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce , wyróżnienia za 100 procentową frekwencję, nagrody dla najlepszych czytelników , a także dla sportowców. Pełną listę nagrodzonych osób zaprezentujemy w linku pod wpisem.W klasach wychowawcy rozdali cenzurki, na niektórych widniał biało- czerwony pasek….a jak to niektórzy ze śmiechem stwierdzili…..na innych czeka on  w domu..A potem na koniec wszyscy zatańczyliśmy radosny taniec rozpoczynający upragnione wakacje.