Eko Festyn

15 września 2019 w Kamionce Małej odbył się Eko Festyn zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Kamionki Małej pod honorowym patronatem Wójta Gminy Kamionka Wielka, na który chętni uczniowie naszej szkoły przybyli, by przekazać na cel dobroczynny nakrętki, których zbiórka zorganizowana była przez Szkolne Koło Wolontariatu. Uczniowie mieli również okazję zobaczyć własne i swoich kolegów oraz koleżanek prace plastyczne na zorganizowanej wystawie o tematyce ekologicznej. Na festynie przygotowane były różne gry i zabawy tj.: bieg trojaczków, PET-owy baseball, przeciąganie liny, PET-zgniatacz, bańki mydlane, ZUMBA. Ponadto można było wziąć udział w loterii fantowej EkoTotek, warsztatach pszczelarskich oraz akcji ,,Drugie życie ciuchów”. Galeria zdjęć z festynu jest dostępna po kliknięciu ,,Czytaj więcej”.