Próbna ewakuacja

Długi jednostajny dzwonek około godziny jedenastej obwieścił próbną ewakuację. Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami sprawnie opuścili budynek szkoły i zameldowali się pani dyr mgr Dorocie Kupiec. Na szczęście była to tylko próba, na wypadek gdyby kiedyś naprawdę trzeba było się ewakuować. Przyjechali również strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mystkowie. Ich szef przypomniał uczniom wszystkie zasady jakie należy stosować w sytuacji zagrożeń, gdzie i na jakie numery dzwonić i jak się zachować kiedy nadchodzą różne nieszczęścia.Wszyscy uczniowie uważnie słuchali wskazówek pana strażaka a niektórzy odpowiadali na zadawane przez niego pytania, wykazując się bardzo dobrą znajomością numerów alarmowych.