,,SmartSzkoła”

W naszej szkole został ogłoszony konkurs plastyczny pt. ,,SmartSzkoła”, czyli konkurs prac o tematyce edukacji cyfrowej i inteligentnej szkoły przyszłości wykorzystującej szybki i bezpieczny Internet oraz nowe technologie w procesie edukacji. Wszystkie prace były naprawdę piękne. Jednakże Jury, w składzie: Pani Kinga Kamińska i Pani Joanna Kogut, wyróżniło pracę Natalii Sromek, uczennicy klasy VIII. Praca została zamieszczona na powyższym zdjęciu. To właśnie Natalki pracę wysłaliśmy  na Ogólnopolski Konkurs ,,#OSEWyzwanie”, w którym nagrodami są pracownie mobilne składające się z 16 laptopów, a jednym z wielu wymagań jest nadesłanie pracy plastycznej o takiej tematyce. Natalko, gratulujemy Ci tego wielkiego talentu!