Wielki sukces naszych uczniów!

Wspaniale zakończył się dla naszej szkoły XXIX Gminny Konkurs Opowiadania Bajek. W każdej z trzech kategorii wiekowej  zajęliśmy I miejsca. W najmłodszej kategorii zwyciężyła Martyna Stasianek,  którą do konkursu przygotowała p.mgr Aneta Kapłon , w kategorii średniej  Maciej Bomba przygotowywany przez p. mgr Małgorzatę Ogorzałek ,w tej samej kategorii wiekowej III miejsce zajęła Zuzanna Basiaga z klasy V przygotowywana przez p.mgr Tomasza Skrabę. W najstarszej kategorii wygrał uczeń klasy VI Jakub Kmak, a miejsce III zajęła Zuzanna Ziobrowska. Obydwoje przygotowywali się do konkursu pod okiem p.mgr Elżbiety Kulig. W konkursie z naszej szkoły wzięły udział również uczennice: Wiktoria Poręba i Justyna Kmak. Na konkurs , który odbył się w Świetlicy Wiejskiej w Mszalnicy pojechała z uczniami p.mgr Małgorzata Ogorzałek.


Skip to content