Etapy rejonowe Małopolskich Konkursów

Wczoraj i dzisiaj odbyły się etapy rejonowe Małopolskiego Konkursu Matematycznego i Historycznego. Do tych właśnie konkursów zakwalifikowali się nasi uczniowie. Wczoraj z królową nauk wzmagali się Anna Migacz i Patryk Wiktor z klasy VIII, a dziś Patryk mierzył się  z wiedzą historyczną . Jak sami uczniowie twierdzą konkursy były trudne, ale próbowali wykazać się w nich jak najlepiej. Wstępne wyniki z konkursu matematycznego będą już 12 grudnia , natomiast z historii 16 grudnia. Na listę uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego trzeba będzie poczekać do nowego roku. Do konkursu matematycznego przygotowywała uczniów p.mgr Małgorzata Kuligowicz, a do historycznego Patryk pracował pod czujnym okiem p.mgr Kingi Kamińskiej.