” Mikołaj w tarapatach” z wizytą w DPSie w Kamionce wielkiej

Uczniowie klasy I i III ze swoimi wychowawczyniami panią mgr Marią Ogórek i p.mgr Małgorzatą Ogorzałek, a także ze św. Mikołajem i panią dyr.mgr Dorotą Kupiec po raz kolejny udali się z wizytą do pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej  w Kamionce Wielkiej. Dzieci pod czujnym okiem swoich Pań przygotowały przedstawienie pt.”Mikołaj w tarapatach”. To historia opowiadająca o  złej  wiedźmie, która  zaczarowała prawdziwego Mikołaja,który stał się dzieciakiem -małym Mikołajkiem.Elfy i Elfinie za pomocą czarów i  napotkanych osób próbowały odczarować go Udało się to dopiero  Śnieżynce .I jak to w bajkach bywa wszystko skończyło się dobrze. Mikołaj wrócił do swojego poprzedniego stanu i mógł już spokojnie rozwozić prezenty. Przedstawienie bardzo podobało się pensjonariuszom, dzieci otrzymały za nie gromkie brawa, a potem zaczęły  rozdawać przygotowane przez panie  paczki: księżom, pensjonariuszom i pracownikom DPS-u. Niestety nie wszyscy ze względu na stan zdrowia  byli na sali ,tych którzy zostali w łóżkach , dzieci wraz z Mikołajem  odwiedziły  w pokojach i wręczyły upominki.