Sukcesy naszych uczniów w Gminnym Turnieju Koszykówki

Po raz pierwszy w naszej nowej sali gimnastycznej odbył się Gminny Turniej Koszykówki. Turniej zakończył się wielkim sukcesem naszych uczniów. Dziewczęta bowiem zajęły I miejsce wygrywając wszystkie mecze, jeden nawet do zera, a chłopcy  III miejsce. W kategorii dziewcząt na II miejscu uplasowały się uczennice z Królowej Górnej, a na III ze szkoły w Mszalnicy. Największym zaskoczeniem było I miejsce chłopców z najmniejszej szkoły w gminie Boguszy, która nie ma sali gimnastycznej. II miejsce wśród chłopców zdobyli uczniowie ze szkoły w Mszalnicy. Kierownikiem zawodów i głównym organizatorem była p.mgr Katarzyna Obrzut, której serdecznie gratulujemy sukcesu dziewczynek i wspaniałej organizacji imprezy.