Europejski Dzień Śniadania

Drodzy Uczniowie, czy zjedliście dzisiaj śniadanie? Mam nadzieję, że tak, bo śniadanie jest bardzo ważne! 24 kwietnia przypada Europejski Dzień Śniadania. Śniadanie to dawka pozytywnej energii na cały dzień. Zwłaszcza wtedy, gdy przed nami godziny wypełnione pracą lub nauką. Niestety, dla wielu ważniejsze od śniadania jest 10 minut dłużej poleżeć w łóżku. Wszystko jest ważne, ale śniadanie jest najważniejsze! Zaopatruje nasz organizm  w glukozę, która pobudza mózg do pracy i przyśpiesza procesy myślowe. Gdy zjemy śniadanie, nie mamy problemu z koncentracją i pamięcią. Jesteśmy pozytywniej nastawieni do życia i pełni energii. Jedzenie śniadania to dobry nawyk, który pozytywnie wpływa na nasz organizm i wygląd.  Drodzy Uczniowie, jeśli chcecie zobaczyć, co jedzą rówieśnicy w szkołach w innych krajach, kliknijcie  ,,Czytaj więcej”.