Kartka dla medyka

W ramach lekcji on line uczniowie klasy III pod czujnym okiem swojej wychowawczyni pani  mgr Małgorzaty Ogorzałek miała przygotować następujące zadanie:
Kochani, wiecie jak trudny czas jest teraz dla nas wszystkich. Zbliżają się święta, ale wiele osób nie spotka się ze swoimi bliskimi. We wszystkich szpitalach pracują teraz ludzie, którzy walczą o zdrowie pacjentów. Nie mogą kontaktować się osobiście ze swoimi bliskimi, bo nie chcą narażać ich na utratę zdrowia. Proponuję, aby każdy z Was zaprojektował i napisał „Kartkę dla medyka” z życzeniami świątecznymi. Mile widziane zdjęcie Twoje a w Twoich rączkach kartka. Wasze życzenia opublikuję na stronie szkoły i Facebooku, niech idą w świat. Przypomnijcie sobie jak wygląda kartka. Przód kartki powinien zawierać obraz świąteczny, a tył życzenia i adres. Zaprojektuj znaczek. Jeżeli nie będziesz mógł wysłać mi pracy zobaczę ją po powrocie do szkoły.
A oto efekty pracy uczniów. W dniu dzisiejszym dotarły do nas kolejne życzenia: