Dołącz do akcji #SłoiczekWdzięczności

Drogi Uczniu, dołącz do akcji #SłoiczekWdzięczności. Staraj się być wdzięcznym każdego dnia przede wszystkim za życie i codzienne sprawy. Okazuje się, że ulatują nam drobnostki, za które powinniśmy być szczególnie wdzięczni. Bo to właśnie pamiętanie o tych malutkich detalach sprawia, że odczuwamy radość i umiemy się cieszyć nawet wtedy, gdy się nam wydaje, że nie możemy w naszym życiu znaleźć nic pozytywnego… Przygotuj słoik i każdego dnia wrzucaj karteczkę, na której napisz: „Jestem wdzięczna za…” i tutaj podziękuj za to, co uznasz za najpiękniejsze, co Cię dziś spotkało! Wirtualny SŁOICZEK WDZIĘCZNOŚCI tworzyli w ramach lekcji informatyki uczniowie klasy VIII podczas obecnego nauczania zdalnego. Zobacz, klikając ,,Czytaj więcej”.