Egzamin tuż…tuż….

Od początku roku szkolnego uczniowie klasy VIII wiedzieli, że w kwietniu czeka ich egzamin z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. O tej porze mieliby już zapewne wyniki swojej pracy, ale niestety koronawirus pokrzyżował wszelkie plany, zmienił całe ich życie. Egzamin z kwietnia przeniesiono na czerwiec , a od 25 maja mogą brać udział w konsultacjach, aby powtórzyć i utrwalić swoje umiejętności i wiadomości. Chociaż od marca brali udział w zdalnych lekcjach to nic nie zastąpi spotkania twarzą w twarz z uczącymi i kolegami z klasy.Chętnie przychodzili więc na zajęcia  , ponieważ zasiadając w  ławkach mogli   na nowo poczuć szkolną atmosferę i przygotować się do trzydniowego maratonu egzaminalnego.