Nauka zdalna

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo,
Premier Mateusz Morawiecki poinformował o zawieszeniu na 2 tygodnie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. W związku z tym informuję, że od poniedziałku, 26.10.2020 r. do 8.11.2020 r. zajęcia dydaktyczno-wychowawcze dla klas IV-VIII realizowane będą zdalnie w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji Teams zgodnie z planem lekcji. Natomiast, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w klasach 0-III odbywać się będą bez zmian, czyli w trybie stacjonarnym. Wszelkie problemy techniczne, związane z uczestnictwem w zajęciach online, proszę zgłaszać bezpośrednio do wychowawców klas.
Mam nadzieję, że po dwóch tygodniach szkoła będzie mogła wrócić do pracy w normalnym, stacjonarnym trybie. Życzę dużo sił i zdrowia na nadchodzący czas!
Z poważaniem,