Wielki sukces! Wielka radość!

Na przekór dacie  ,13  piątek,  u nas wielkie szczęście, wielki sukces, wielka radość. W konkursie Koloratorium Śnieżki nasz film wyceniono na 30 000 zł, a to znaczy, że wzbogacimy się o piękną pracownię biologiczno- chemiczną o tej wartości. Taka miła informacja dziś do nas dotarła:

Bardzo dziękujemy za wszystkie prace finałowe. Doceniamy ogromny trud włożony w ich stworzenie, szczególnie teraz w okresie pandemii. Ich poziom tradycyjnie przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, wybór nie był więc prosty. Po wielogodzinnej pracy komisji udało się wyłonić listę laureatów II Ogólnopolskiej Edycji Konkursu Koloratorium Śnieżki.

Oto pełna lista wyróżnionych szkół:

Nagroda I Stopnia (Minilaboratoria o wartości 30 000 zł):

Szkoła Podstawowa w Jamnicy

Cieszy fakt, iż drugi rok z rzędu zdobywamy cenne wyposażenie dla naszej szkoły. W poprzednim roku były to laptopy do sali komputerowej, a teraz dzięki wspaniałej pracy pani mgr Beaty Koziak i uczniów klasy VI i II zdobyliśmy I miejsce i szansę na piękne minilaboratorium. Film, który  nakręciła p. Beata z uczniami zachwycił komisję konkursową. Gratulujemy p. mgr Beacie Koziak i młodym aktorom: Mateuszowi I Szymonowi Łęczyckiemu, Zuzi Basiadze, Wiktorii Porębie, Gabrysi Kruczek, Oli Stasianek, Emilce Skoczeń i Martynie Kowalskiej zdolności reżysersko – aktorskich i życzymy dalszych sukcesów w nauce i pracy.