Zaproszenie na Małopolską Noc Naukowców

W tym szczególnym czasie, w którym okoliczności nie sprzyjają organizacji wspólnych spotkań chcieli byśmy Państwa zaprosić na tegoroczną Małopolską Noc Naukowców, a mając na uwadze zdrowie nas wszystkich zdecydowaliśmy, że wydarzenie to odbędzie się on-line! Przenosimy się do sieci! Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu serdecznie zaprasza uczniów, nauczycieli i wszystkich chętnych mieszkańców Nowego Sącza i okolic na „Małopolską Noc Naukowców 2020” w piątek 27 listopada 2020 r. Udział będzie możliwy wyłącznie on-line, a szczegóły są dostępne na naszej stronie internetowej https://www.pwsz-ns.edu.pl/uczelnia/o-uczelni/wydarzenia/3512-malopolska-noc-naukowcow-2020 oraz www. nocnaukowcow.malopolska.pl
Mamy nadzieję, że tegoroczna Małopolska Noc Naukowców będzie wyjątkowa, nie tylko ze względu na pasjonujący i ciekawy program, ale również dlatego, że odbędzie się w nietypowych uwarunkowaniach spowodowanych pandemią.
Pomimo obecnych trudności będziemy mogli spotkać się nie tylko z pasjonatami nauki z Krakowa i Małopolski, ale i całej Polski i Europy! Tym razem wydarzenie odbędzie się w innym wymiarze – wyłącznie w formie on-line, ale nie poddajemy się! Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie, bo przecież „nauka buduje świat i ułatwia życie”. Doświadczamy tego osobiście każdego dnia. Dla chętnych, przygotowaliśmy program obfitujący w moc atrakcji, który prześlemy mailowo w najbliższym czasie, z uprzejmą prośbą o przekazanie go do wiadomości nauczycieli, rodziców oraz uczniów Państwa Szkoły, za pośrednictwem e-dzienniczka lub innych dostępnych form przekazu elektronicznego.