Konkurs „Woda dobra na wszystko”

Drodzy Uczniowie, przed nami siódmy konkurs plastyczny Sądeckich Wodociągów „Woda dobra na wszystko”

Picie wody poprawia trawienie, wypłukuje z organizmu toksyny, nawilża skórę, poprawia pamięć oraz koncentrację. Woda to także sposób na relaks i uprawianie sportu. Spółka chce zwrócić uwagę uczniów i przedszkolaków, jak różne zastosowania ma woda oraz jak wpływa na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu.

Prace konkursowe można składać od 15 lutego do 12 marca 2021 roku. W Światowym Dniu Wody (22 marca) odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu.

Przed przystąpieniem do tworzenia prac konkursowych należy uważnie przeczytać załączony regulamin.

W ubiegłym roku prace oceniał artysta-malarz Wacław Jagielski. Spośród 1304 prac wybrał 12, które trafiły do kalendarza na 2021 rok.

2021_Regulamin konkursu_Woda_dobra_na_wszystko