Konkurs na kartkę świąteczną

Święta tuż tuż – zapraszamy więc dzieci i młodzież do udziału w konkursie pt. “Kartka wielkanocna dla moich bliskich”. Kierujemy go do wszystkich uczniów szkoły podstawowej oraz zerówek. Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Prosimy młodych artystów o wykonanie kartki na Wielkanoc – takiej, jaką chętnie podarowaliby bliskiej osobie: mamie, tacie, babci albo koledze z klasy. Technika wykonania pracy jest dowolna – liczy się oryginalność i samodzielność. Jak zgłosić pracę do konkursu? – Prosimy rodziców o przesłanie pliku jpg ze skanem lub zdjęciem pracy plastycznej, nazwany imieniem i nazwiskiem ucznia, nazwą szkoły, nazwą klasy (np. Anna_Kowalska_Szkoła_Podstawowa_nr1_Libiąż_klasa_6b). Adres wysyłki: konkurs@ud.edu.pl – Należy również przesłać plik jpg ze skanem lub zdjęciem podpisanego oświadczenia rodzica o przekazaniu praw autorskich.

Regulamin konkursu: