Konkurs Plastyczno-Literacki

Zarząd Okręgowy PZŁ w Nowym Sączu serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie Plastyczno-Literackim organizowanym przez nasz Zarząd: „Wokół Małopolskich Lasów-Myśliwy To Najlepszy Ekolog” pod Honorowym Patronatem Pana Edwarda Siarki – Sekretarza Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska, Pełnomocnika Rządu ds. Leśnictwa i  Łowiectwa oraz Pana Witolda Kozłowskiego Marszałka Województwa Małopolskiego.

W załączeniu przesyłamy Regulamin Konkursu, w którym znajdziecie  Państwo wszelkie szczegółowe informacje. Dostępne są one również na naszej stronie internetowej: www.pzlownowysacz.pl

Potwierdzenie przez Waszą Szkołę udziału w Konkursie ze względu na obostrzenia związane z COVID-19 przesuwamy do 15 kwietnia 2021. Dla zwycięzców przewidziane są  cenne nagrody.

Serdecznie zapraszamy.

Bogusław Rataj – Łowczy Okręgowy