Zaproszenie na dyktando z okazji Dnia Kobiet

Szanowni Państwo,

Serwis edukacyjny Dyktanda.pl organizuje w tym roku pierwsze Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet.

Zależy nam, aby Wasi mieszkańcy dowiedzieli się o naszej akcji i mieli szansę wziąć w niej udział.

Oczywiście udział w dyktandzie jest całkowicie bezpłatny!

Jak można dodatkowo uprzyjemnić sobie Dzień Kobiet? Na przykład wygrać wartą kilkaset złotych kartę podarunkową do wykorzystania w sklepie jednej z kobiecych marek premium!

Taką propozycję przygotował z okazji święta kobiet portal Dyktanda.pl. Konkurs charakteryzuje się także tym, że wymaga wykazania się wiedzą. Nazwa portalu zobowiązuje, będą to zatem zmagania ortograficzne, i to nie byle jakie! Treść dyktanda specjalnie na tę okazję przygotowała Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Dyktando będzie można rozwiązać online w Dzień Kobiet, czyli 8 marca 2021 r. między 19:00 a 20:00.

Wracając do głównych nagród – do zdobycia jest sześć kart podarunkowych, o wartości od 50 do aż 500 zł, oczywiście do wykorzystania w sklepie Relaksacyjne.pl. Oferuje on szeroki wybór kobiecych produktów premium: począwszy od lnianych i jedwabnych gumek do włosów, poprzez relaksujące opaski na oczy, aż po naturalne termofory. Cały asortyment wykonany jest w 100% z naturalnych materiałów, a do tego tworzone są w naszym kraju, w duchu zero waste, z ogromną starannością.

Więcej szczegółów oraz link do zapisu na Dyktando na Dzień Kobiet znajduje się na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Powodzenia!


Skip to content