Konkurs kroków

Drodzy uczniowie!

Zdobyte nagrody mobilizują do działania. Działajmy więc, a w jaki sposób podane macie poniżej:

ZASADY GRY:

Konkurs polega na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły podczas tygodnia sportowych wyzwań – od 6 do 14 kwietnia 2021 roku. Dzieci zbierają kroki w aplikacji Pho3nix Kids. Szkołę w rankingu międzyszkolnym reprezentować będzie wynik 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki.

NAGRODY:

Zwycięzcy konkursu otrzymają sportowe opaski dla wszystkich dzieci, które wzięły udział w rywalizacji! Pamiętajcie więc, aby zaangażować jak największą liczbę Waszych uczniów w naszą sportową zabawę.

APLIKACJA MOBILNA PHO3NIX KIDS:

Już od początku marca dostępna jest dla Waszych uczniów aplikacja mobilna Pho3nix Kids, do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore. Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę „Pho3nix Kids”. Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybierał z listy placówkę, której jest uczniem, dzięki czemu jego wynik będzie mógł reprezentować szkołę w konkursie. Aby upewnić się, że szkoła jest właściwie przypisana należy zajrzeć w „PROFIL” użytkownika.

Konkurs międzyszkolny jest już dostępny w aplikacji, a każdy uczeń jest do niego automatycznie dodawany.

Jeśli nie widzisz swojej szkoły na liście podczas rejestracji – koniecznie daj nam znać pod adresem: pomoc@pho3nix-kids.com, podając w treści wiadomości pełną nazwę szkoły i miasto.


Skip to content