Bilet powrotny do biblioteki

Drodzy Uczniowie, dzisiaj podsumowana została akcja czytelnicza ,,Bilet powrotny do biblioteki” skierowana do uczniów klas I – III zorganizowana przez Panią Annę Siedlarz, bibliotekarza. Każdy uczeń otrzymał bilecik, na którym wypisano dziesięć kategorii: komiksowe serie, książka o zwierzętach, magii, sporcie, przyjaźni, świecie, książka, która została zekranizowana, lektura szkolna, książka detektywistyczna i książka, którą komuś polecisz. Uczniowie pożyczali książki zgodnie z podaną na bilecie tematyką. Po ich przeczytaniu otrzymywali od bibliotekarza pieczątki. Dzieci, które do 4 maja otrzymały na swoim bileciku dziesięć pieczątek i wykonały ilustrację do jednej z książek, a tym samym ukończyły akcję, otrzymały dyplom i losowały nagrodę. Najlepiej spisali się uczniowie klasy III, bo wszyscy ukończyli zorganizowaną akcję ,,Bilet powrotny do biblioteki”. Gratulujemy!