Gotowi na wyzwanie!

Przez trzy kolejne dni uczniowie klas ósmych zmierzą się z pierwszymi wielkimi egzaminami w swoim życiu. W dniu dzisiejszym sprawdzili swoją wiedzę z języka ojczystego, jutro zmierzą się z królową nauk, a na koniec sprawdzą w jakim stopniu opanowali język obcy.Są szczególnym rocznikiem, bowiem prawie cały rok szkolny uczyli się zdalnie, a wiemy że nawet najlepiej przeprowadzona lekcja zdalna nie zastąpi spotkania z uczącymi na żywo. Tym bardziej  życzymy im tradycyjnego połamania piór i wspaniałych wyników. Pamiętajcie przed wami jeszcze wiele egzaminów i nawet jeśli nie wszystko pójdzie po waszej myśli to i tak będziemy z Was dumni, że podjęliście wyzwanie i wszyscy w komplecie wstawiliście się na pierwszą część egzaminu.