Kolejne atrakcje z okazji Dnia Dziecka

Na naszych uczniów z okazji Dnia Dziecka czekały kolejne atrakcje. Klasa II z wychowawczynią panią  Marią Ogórek udała się na Góry Jamnickie  do Państwa Porębów na ognisko . Tam na uczniów oprócz kiełbasek czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Klasa VIII z panią Katarzyną Obrzut wyjechała do Nowego Sącza , aby uczestniczyć w zajęciach na strzelnicy w Lidze Obrony Kraju. Dla uczniów zorganizowano tam zawody strzeleckie, które wygrał Eryk Kwiatkowski. Natomiast uczniowie klasy VI z panią Małgorzatą Kuligowicz udali się do kina Helios na film Krudowie 2. Na uczniów czekał również słodki upominek w postaci lodów „Ekipa” firmy Koral. Natomiast wychowawczyni klasy VII pani  Kinga Kamińska zorganizowała dla swoich podopiecznych „pizza piknik” na terenie szkoły.