Małopolski Festiwal Innowacji

 
Szanowni Państwo,

Już po raz 11. Małopolski Festiwal Innowacji będzie promować innowacyjność naszego regionu. Serdecznie zachęcamy do rozpowszechnienia informacji o tym wydarzeniu wśród mieszkańców, gdyż wiemy z doświadczeń lat ubiegłych, że stanowi wartościową inspirację do podjęcia własnej działalności w obszarze szeroko rozumianej przedsiębiorczości. Każdy może czuć się częścią małopolskiej innowacji, co podkreślamy w tegorocznym haśle: Innowacje to MY!

Tak jak w ubiegłym roku, Festiwal odbędzie się głównie w formule on-line, która daje możliwość zdalnego dostępu do wszystkich atrakcji Festiwalu. Wspólnie z partnerami przygotowaliśmy program, w którym każdy odbiorca znajdzie dla siebie coś interesującego.

Jakie atrakcje czekają na uczestników Małopolskiego Festiwalu Innowacji?

Festiwal, jak co roku, otworzy konferencja, która odbędzie się 21 czerwca. Tegoroczna jest wyjątkowa, bo zapoczątkuje nowy coroczny cykl otwartej dyskusji o szeroko pojętych innowacjach w Małopolsce. Nasi prelegenci wprowadzą odbiorców w świat automatyzacji i robotyzacji, opowiedzą o zielonej gospodarce, a wszystkich szukających finansowania własnych pomysłów powinien zainteresować panel dotyczący roli aniołów biznesu. Gościem konferencji będzie również Radosław Kotarski,  który wygłosi wykład „Ludzie nie kupują tego, CO wytwarzasz lub oferujesz. Ludzie kupują to DLACZEGO to robisz”.

Będziemy kontynuować znany i lubiany cykl przy ‘Przy kawie o innowacjach’. Niestety w dobie pandemii nie dogodzimy naszym kubkom smakowym, ale zaspokoimy głód wiedzy i doświadczeń. Trzy inspirujące warsztaty przygotowane wspólnie z naszymi partnerami odbędą się 22 czerwca.

Nie zabraknie wystawy małopolskich wynalazków. Wystawa będzie dostępna w formie on-line w postaci materiałów filmowych o najciekawszych innowacjach z regionu. Będzie można zobaczyć między innymi inteligentne rękawiczki treningowe, piankę poliuretanową otrzymaną z modyfikowanego oleju posmażalniczego, czy ekologiczne perfumy bez dodatku alkoholu.

Oprócz tego w ramach Festiwalu odbędzie się niemal 40 wydarzeń organizowanych przez 20 Partnerów Festiwalu. I to wszystko w ciągu jednego tygodnia – od 21 do 27 czerwca.

Będziemy wdzięczni za umieszczenie informacji o imprezie na Państwa stronach oraz w social mediach. W załączeniu znajdziecie Państwo przykładowy artykuł na temat festiwalu, a pod linkiem grafiki, które możecie wykorzystać w swoich kanałach.

Więcej informacji o Festiwalu, program wydarzeń oraz linki do rejestracji dostępne są na stronie innowacyjna.malopolska.pl

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Skip to content